Home | Despre noi | Servicii juridice | Avocati | Noutati |Servicii Insolventa | Contact
  Theodor Nicolescu
avocat partener
e-mail: theodor.nicolescu@n-p.ro

CURRICULUM VITAE

     
  Radu Perianu
avocat partener
e-mail: radu.perianu@n-p.ro

CURRICULUM VITAE

     
  Ana Sandu
avocat
e-mail: ana.sandu@n-p.ro

CURRICULUM VITAE

     
  Anca Buzatu
avocat
e-mail: anca.buzatu@n-p.ro

CURRICULUM VITAE

     
  Anca Ionela Voica
avocat
e-mail: anca.voica@n-p.ro

CURRICULUM VITAE

     
  Dragos Petre
office manager
e-mail: dragos.petre@n-p.ro
     
Avocati
Suntem orientati catre client. Clientii nostri ne simt cu adevarat ca facand parte din „echipa lor”. Suntem pragmatici si orientati catre rezultate, raspunzand nevoilor specifice ale fiecarui client.

Avocat partener
Theodor Nicolescu

Noutati
iunie 2010
Theodor Nicolescu a participat la Edinburgh la reuniunea anuala a European Lawyers Advocacy Network (ELAN). Domnul Nicolescu este unul dintre membrii fondatori ai acestei asociatii.